Dlaczego fotografia?

Dlaczego fotografia?

Fotografia jest dla nas jak powietrze - żyjemy nią, jest głównym tematem naszych rozmów i daje ogromną satysfakcję, a każde wykonane zdjęcie to dla nas krok do przodu.

Wspanialne jest pracować z pasją. Nie wyobrażamy sobie robić czegoś innego. Fotografujemy, bo to kochamy.

Niezwykłe jest to, jak wiele korzyści czerpiemy z tego, czym się zajmujemy. Uwielbiamy pracować z ludźmi, bo jesteśmy bardzo towarzyscy i kontaktowi. Dzięki fotografii poznaliśmy wiele ciekawych osób, nawiązaliśmy liczne przyjaźnie, widzieliśmy dużo, wspaniałych miejsc i byliśmy świadkami niecodziennych sytuacji.

Nasza przygoda z fotografią zaczęła się spontanicznie. Pierwsze pojawiły się zdjęcia  z podróży czyli głównie piękne widoki i portrety. Później zaczęliśmy fotografować najbliższych aż pewnego dnia postawiliśmy wszystko na jedną kartę. Zrezygnowaliśmy z pracy na etacie, otworzyliśmy własne studio i zaczęliśmy fotografować emocje, tworząc m.in. piękne reportaże. W ciągu kilku lat zbudowaliśmy portfolio, z którego jesteśmy dziś dumni, ale nie sprawiło to w żaden sposób, że spoczęliśmy na laurach. Nadal mamy ten wigor, pasję i chcemy tworzyć lepsze zdjęcia.

Idealna pamiątka na lata!

Zobacz naszą ofertę

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio i ofertą