Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Nazywamy się Anna i Przemysław Szustak. Fotografią śłubną m.in. w Toruniu i Bydgoszczy zajmujemy się od 2010 roku.

Jaki jest nasz styl?

Preferujemy styl nowoczesny. Nasze zdjęcia wyróżniają się na tle innych autorską, dynamiczną obróbką, której nie podrobią filtry do Photoshopa kupione w internecie. Lubimy niebanalne ujęcia. Nie znosimy sztuczności, dlatego nie aranżujemy żadnych sytuacji w reportażu. Nie przestawiamy osób, nie każemy powtarzać sytuacji sprzed chwili i nie mówimy Wam co macie robić. To para młoda jest najważniejsza w tym dniu, a nie fotograf. Naszym zadaniem jesttylko nierzucanie się w oczy i uchwycenie pięknych momentów.

Jaka jest nasza najmocniejsza strona?

Naszą najmocniejszą stroną jest fakt, że potrafimy się poświęcić dla dobrego światła. Nasze sesje nad morzem latem zaczynają się o 4 rano, a będąc w górach potrafiliśmy wyjść w nocy na szlak, aby powitać wschód słońca wysoko, wysoko nad poziomem morza. Dodatkowym atutem jest dynamiczna obróbka , która definiuje nasz styl. Prowadzimy warsztaty i szkolimy innych fotografów w tej dziedzinie.

Czym wyróżnia się nasza oferta spośród innych?

Przeglądamy prace firm konkurencyjnych i często porównując fotografie innych autorów wydaje się jakby wykonała je jedna osoba. Mają podobny styl i sposób obróbki. Wynika to z faktu, że powszechne jest stosowanie presetów i akcji w procesie postprodukcji, które można kupić w internecie. Zdjęcia mają wówczas popularny "rustykalny charakter", niski kontrast i są w beżowej tonacji kolorystycznej. U nas nie znajdziecie takich zdjęć. Każda fotografia jest poddana autrskiej obróbce, która jest w zupełnie innym stylu niż popularne "beżyki". Skóra ma ładny, naturalny odcień, biała suknia nie jest żółta ani niebieska i wszystko na zdjęciu wygląda naturalnie, ale efektownie. Dodatkowo jako nieliczni oddajemy parom nie tylko obrobione zdjęcia z całego reportażu, ale również wszystkie fotografie z zabawy weselnej bez obróbki, gdzie można znaleźć bardzo dużo , udanych zdjęć gości, które nie wymagają postprodukcji.

Z jakimi osobami najlepiej nam się współpracuje?

Lubimy pracować z osobami szczerymi, kontaktowymi, które nie boją się okazywać emocji i zależy im na dobrych zdjęciach w równym stopniu jak nam :)

Czy jakaś para szczególnie zapadła nam w pamięć?

Wiele par zapadło nam w pamięć i z wieloma się przyjaźnimy. Jedni zapraszają nas do Nowego Jorku, u innych byliśmy na Rodos. Inna para odwiedza nas regularnie w naszym domu, a dla wielu staliśmy się fotografami rodzinnymi i towarzyszymy im podczas ważniejszych wydarzeń w życiu.

Jakie pytania pary młode zadają nam najczęście i co im odpowiadamy?

- Kiedy będą zdjęcia, bo już nie możemy się doczekać? :)

Na zdjęcia zawsze czekacie ok.3 miesiące.

- Czy wyszłam ładnie na jakimś zdjęciu? (dziewczyny)

Możemy Ci obiecać, że będziesz zadowolona. Wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy jak bardzo są fotogeniczne, a fryzura i makijaż dodaje jeszcze uroku i sprawia , że panna młoda jest NUMBER ONE na weselu!

Co klienci powinni wiedzieć o naszej profesji?

Fotografia nie jest wcale taka łatwa jak niektórym się wydaje. Wiele osób myśli, że co to za sztuka "pstryknąć" parę fotek, wziąć pieniądze i jechać do domu. Jednak nie sztuką jest zrobić byle jak.

My w każde zdjęcie wkładamy serce. Zależy nam na naszej pracy . Często sesje, które wykonujemy wiążą się z poświęceniem. Nie mamy wolnych weekendów, czasu na spotkania z rodziną, wakacji. Cały rok ciężko pracujemy czy to w trasie, plenerze czy przed komputerem. Dziecko widujemy z doskoku. Mimo wszystko ta praca jest naszym jedynym nałogiem i daje nam ogromną satysfakcję.

Dlaczego wybrać właśnie nas?

Fotografia jest dla nas jak powietrze- żyjemy nią, jest głównym tematem naszych rozmów i daje ogromną satysfakcję, a każde wykonane zdjęcie to dla nas krok do przodu. Mamy wiele ciekawych pomysłów i stawiamy przede wszystkim na kreatywność. Na naszych sesjach panuje miła i swobodna atmosfera. Staramy się, aby sesja zdjęciowa była przyjemną odskocznią od codziennych obowiązków. Zależy nam na dobrych zdjęciach więc dokładamy wszelkich starań, aby takie robić, bazując na zdobytym doświadczeniu i wykorzystując potencjał miejsca, w którym przyszło nam fotografować. Do każdej pary czy osoby podchodzimy indywidualnie. Uwielbiamy wyzwania, dlatego przyjmujemy wszelkiego rodzaju zleceniado wykonania. Pozwalamy naszym klientom na realizację nawet najbardziej nietypowych pomysłów. Sesja w wodzie, na drzewie,w łódce, na szczycie góry o wschodzie słońca - to tylko nieliczne z naszych doświadczeń, a wciąż jesteśmy głodni wrażeń.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Uważamy, że najważniejsze jest wybranie fotografa, którego prace są najbliższe waszemu sercu. Jeśli portfolio się podoba, opinie są super, cena mieści się w granicach budżetu ślubnego to nie ma się już nad czym zastanawiać!

Uwiecznij piękne chwile!

Zobacz naszą ofertę

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio i ofertą