Dlaczego fotografia?

Dlaczego fotografia?

Fotografia jest dla mnie jak powietrze - żyję nią, jest moją pasją, pracą i daje ogromną satysfakcję, a każde wykonane zdjęcie to dla mnie krok do przodu.

Wspaniale jest pracować z pasją. Nie wyobrażam sobie robić czegoś innego. Fotografuję, bo to kocham.

Niezwykłe jest to, jak wiele korzyści czerpię z tego, czym się zajmuję. Uwielbiam pracować z ludźmi, bo jestem bardzo towarzyska i kontaktowa. Dzięki fotografii poznałam wiele ciekawych osób, nawiązałam liczne przyjaźnie, widziałam dużo, wspaniałych miejsc i byłam świadkiem niecodziennych sytuacji.

Moja przygoda z fotografią zaczęła się dość nietypowo. Już jako nastolatka fascynowałam się postprodukcją zdjęć. To były czasy, kiedy nie było aplikacji, które wykonywały manipulacje graficzne i niezwykłe było to, że dzięki programom komputerowym mogłam zmieniać rzeczywistość. Temat był na tyle wciągający, że zapragnęłam pracować na własnych fotografiach. Stąd zrodził się pomysł, że zostanę fotografem :) Nie miałam pojęcia jak zacząć, ale jedno mi zawsze wychodziło. Potrafiłam patrzeć... Uczyłam się wszystkiego na podstawie własnych prób i błędów i dążyłam do tego, aby odnaleźć własny styl, który da mi poczucie satysfakcji. Przy okazji przeczytałam kilka, mądrych książek, dzięki którym fotografia nie była już dla mnie czarną magią i mogłam świadomie tworzyć coraz lepsze obrazy otaczającego mnie świata. Z biegiem czasu poczułam się na tyle pewnie, że zaczęłam organizować warsztaty z postprodukcji zdjęć, szkolenia fotograficzne dla dorosłych, a także prelekcje dla uczniów szkół o profilach artystycznych. Uwielbiam swoją pracę, która jest jednocześnie moją pasją. Niezależnie od tego czy leżę na ziemi z aparatem,  skaczę po drzewach niczym komandos,  czy siedzę przed swoim komputerem obrabiając zdjęcia,  to co robię sprawia mi ogromną przyjemność. Niesamowicie realizuję się również od strony edukacyjnej, gdyż uwielbiam dzielić się wiedzą i cieszę się, kiedy mogę komuś pomóc rozwinąć skrzydła.

Idealna pamiątka na lata!

Zobacz moją ofertę

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio i ofertą