Warsztaty „Od wschodu do zachodu”

Autorskie Warsztaty Fotograficzne

OD WSCHODU DO ZACHODU

Zobacz wspomnienia ze szkolenia

Cudowne wspomnienia powstają w niezwykłych miejscach z wyjątkowymi ludźmi!

Dziękuję bardzo wytrwałym modelom Karolinie i Kamilowi, którzy pozowali dla nas podczas sesji plenerowej w Gdyni i wszystkim kursantom za obecność i miłą atmosferę! Dla takich chwil warto żyć, bo każda minuta spędzona z Wami dała mi wiele satysfakcji i chęci do dalszego działania!

Poniżej prezentuję warsztatowe wspomnienia :)

DLACZEGO WYBRALIŚMY GDYNIĘ?

Sesje plenerowe nad morzem zawsze są wyjątkowe i mają romantyczny charakter. Pary młode często decydują się na sesje ślubne w Gdyni, mimo że wymagają one większego poświęcenia niż standardowe plenery przy zachodzie słońca. Chcąc wyróżnić się na rynku i być postrzeganym przez klienta jako "najlepszy fotograf ślubny w Polsce" trzeba przede wszystkim angażować się w swoją pracę i być zdolnym do poświęceń.
Warsztaty fotograficzne nad morzem to strzał w dziesiątkę, z uwagi na fakt, że można pracować od wschodu do zachodu słońca w dwóch lokalizacjach. Wszystkie założenia szkolenia zostały zrealizowane. Zapraszam na kolejną edycję! Szukajcie informacji w zakładce "warsztaty" lub klikając w link: https://szustak-foto.pl/warsztaty/